Jubileusz czas zacząć

Jubileusz czas zacząć

Lubelskie Forum Pracodawców ma 20 lat. Z tej okazji grupa przedstawicieli firm zrzeszonych w Forum wyjechała pod koniec września do Alanii, na Tureckiej Riwierze, gdzie odbył się cykl spotkań Jubileuszowych. Na jednym z nich, obecny prezes LFP Zbigniew Michalak  przypomniał historię stowarzyszenia, które zostało założone  we wrześniu 1993 roku przez szefów dwunastu  firm.

  

Jubileusz czas zacząć

dsc00526Lubelskie Forum Pracodawców ma 20 lat. Z tej okazji  grupa przedstawicieli firm zrzeszonych w Forum wyjechała pod koniec września do Alanii, na Tureckiej Riwierze, gdzie odbył się cykl spotkań Jubileuszowych.  Na jednym z nich, obecny prezes LFP Zbigniew Michalak  przypomniał historię stowarzyszenia, które zostało założone  we wrześniu 1993 roku przez szefów dwunastu  firm. Szczególne podziękowania otrzymał prezes Tadeusz Fijałka, który był jednym z założycieli Forum, a także jego prezesem przez 12 lat. Jego następcą  został Grzegorz Dębiec, który jest  członkiem Forum od 15 lat. Oklaski i brawa zebrał także Henryk Jakóbczak i Zbigniew Stachyra – właściciele Styksu, firmy – która  była założycielem i przez 20 lat pozostała  członkiem Forum.
Jak przystało na jubileuszowe obchody nie mogło zabraknąć pamiątkowych zdjęć i tortu, przygotowanego specjalnie na tę okazję z logo Lubelskiego Forum Pracodawców. 
Główne uroczystości Jubileuszowe odbędą się 22 listopada w Lublinie, w Teatrze Osterwy. 

 

{gallery}turcja{/gallery}