V edycja Dni Otwartych Funduszy Europejskich

W imieniu Ministerstwa Inwestycji i Rozwoju zapraszamy Państwa do udziału w V edycji ogólnopolskiej akcji promocyjnej pn. „Dni Otwarte Funduszy Europejskich” (DOFE), która planowana jest w terminie od 11 do 13 maja 2018 r. Od kilku lat głównym celem wydarzenia jest promocja projektów finansowanych z Funduszy Europejskich. Każdego roku „Dniom Otwartym” towarzyszy blisko 1000 wydarzeń, które łącznie odwiedza prawie 200 tysięcy osób. Warto dodać, że akcja zwyciężyła w prestiżowym konkursie European Public Communication Award 2016 na najlepszą europejską kampanię publiczną. Doceniono naszą inicjatywę za skalę, efekty i szeroki zasięg medialny.
Zgłoszenia do DOFE dostępne będą na stronie www.dniotwarte.eu, która ruszy od marca. Do udziału w akcji zachęcać będą kampania promocyjna w mediach tradycyjnych i Internecie (media społecznościowe, blogerzy, vlogerzy) oraz dystrybuowane przez organizatorów materiały promocyjne.
Beneficjentom, którzy podobnie jak w ubiegłym roku, aktywnie włączą się w „Dni Otwarte” i zorganizują liczne atrakcje Departament Zarządzania RPO w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Lubelskiego w Lublinie przekaże bezpłatnie pakiety materiałów informacyjno-promocyjnych, m.in. plakaty, długopisy, notesy, koszulki dedykowane akcji, balony reklamowe czy odblaski.
W przypadku pytań informacji udziela Marta Jankowska, e-mail: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it., tel. (81) 44-16-770 lub Remigiusz Małecki, e-mail: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it., tel. (81) 44-16-771.