Promowanie przedsiębiorczości i siły kobiet!

Ruszył projekt "Kobiety w biznesie", który ma na celu promowanie przedsiębiorczości wśród kobiet oraz budowanie silnych marek kobiet w biznesie. Inicjatywa ta, skierowana do przedsiębiorczych Polek niezależnie od wieku czy rodzaju działalności, zaprasza do udziału wszystkie kobiety spełniające się w pracy na etatach, prowadzące działalność nierejestrowaną, liderek biznesu oraz te, które prowadzą własne firmy.

kobiety-w-biznesie.png

Celem projektu, podkreślanego przez Renatę Zielezińską – pomysłodawczynię akcji oraz CEO i redaktorkę portalu biznesowego PolecanyBiznes.pl, jest wzmacnianie pozycji kobiet w biznesie poprzez promocję ich sylwetek oraz biznesów, a także pomoc w budowaniu silnych marek. Uczestniczki mają możliwość zaprezentowania się jako ekspertki lub promowanie swoich firm na łamach portalu.

Projekt "Kobiety w Biznesie" oferuje:

  1. Promocję przedsiębiorczości: Inicjatywa ma na celu szeroką promocję przedsiębiorczości wśród kobiet oraz zachęca do wymiany doświadczeń i nawiązywania relacji biznesowych.

  2. Przestrzeń do prezentacji biznesów: Dedykowana przestrzeń pozwala przedsiębiorczym kobietom na prezentację swoich firm.

  3. Sieć przedsiębiorczych kobiet: Projekt integruje inteligentne, pełne pasji kobiety prowadzące własne biznesy.

  4. Akcję dla Polek w kraju i za granicą: Skierowana do Polek, które rozwijają swoje firmy zarówno w kraju, jak i poza jego granicami.

  5. Miejsce dla liderek biznesu: Projekt stanowi idealną przestrzeń dla kobiet prowadzących biznes w różnych sektorach i lokalizacjach.

  6. Wsparcie dla różnych rodzajów działalności: Inicjatywa zapewnia wsparcie dla właścicielek firm, liderki biznesu, kobiety pracujące na etacie oraz przedsiębiorcze mamy prowadzące małe biznesy.

Zachęcamy wszystkie przedsiębiorcze Polki do udziału w projekcie "Kobiety w Biznesie". Aby wziąć udział, wystarczy opisać historię swojego biznesu, pokazać swoje zaangażowanie i pasję oraz podzielić się sukcesami, nagrodami czy wyróżnieniami. Akcja trwać będzie przez cały rok 2024, z możliwością prezentacji sylwetek kobiet w biznesie oraz udziału w wywiadach.

Zapraszamy przedsiębiorcze Polki do udziału w tej inspirującej inicjatywie! Więcej informacji oraz możliwość zgłoszenia swojego biznesu znajdziesz pod linkiem: Kobiety w Biznesie - Opowiedz swoją historię