Dotacje na cyfryzację lubelskich firm!

Perspektywa UE na lata 2021-2027 trwa! W ramach programu Fundusze Europejskie dla Lubelskiego przedsiębiorcy mogą aplikować o dofinansowanie na transformację cyfrową swoich firm! Lubelska Agencja Wspierania Przedsiębiorczości w Lublinie ogłosiła nowy nabór na wsparcie z Funduszy Europejskich.

LAWP1 

Działanie 2.4 Cyfryzacja lubelskich MŚP

Celem tego naboru jest wspieranie transformacji cyfrowej przedsiębiorstw. Oznacza to dostosowanie technologii cyfrowych do konkretnych potrzeb każdej firmy. Projekty powinny skupiać się na zmianie modeli biznesowych w kierunku Przemysłu 4.0 i gospodarki opartej na danych, na digitalizacji procesów eksportowych oraz na wzmocnieniu cyberbezpieczeństwa i innych aspektów związanych z cyfryzacją. W rezultacie, te inwestycje mają przynieść znaczącą zmianę w procesach produkcji lub świadczenia usług oraz zwiększyć zdolność produkcyjną lub usługową przedsiębiorstwa.

lawp2

Dokumentacja do naboru dostępna jest na stronie internetowej: https://funduszeue.lubelskie.pl/lawp/nabory/2.4-cyfryzacja-lubelskich-msp/2.4-cyfryzacja-lubelskich-msp/

 

LAWP zaprasza na szkolenie stacjonarne – 9 listopada w LAWP!

Data: 9 listopada br. (czwartek), godz. 10.00-13.30

Miejsce: LAWP, ul. Wojciechowska 9a w Lublinie

Informacje i Zapisy: https://funduszeue.lubelskie.pl/lawp/spotkania-wydarzenia/szkolenie-stacjonarne-dzialanie-2.4-cyfryzacja-lubelskich-msp/

Punkt Kontaktowy LAWP

Pracownicy Punkty Kontaktowego LAWP odpowiedzą na pytania telefonicznie pod numerami telefonów 81 462 38 31 lub 81 462 38 12 oraz mailowo: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.