Pracodawca Roku 2022 poszukiwany

 Miejski Urząd Pracy w Lublinie organizuje konkurs dla przedsiębiorców: „Pracodawca Roku 2022" !

Serdecznie zapraszamy lokalnych przedsiębiorców, którzy współpracują z MUP w Lublinie, do wzięcia udziału w tej inicjatywie. To doskonała szansa na promocję oraz wzmocnienie pozycji Państwa firmy na rynku, a także na przyciągnięcie potencjalnych pracowników i partnerów biznesowych.

ulotka zaproszenie na Konkurs Pracodawca Roku 2022

 

Kryteria oceny:

Kapituła Konkursu wybierze Zwycięzców konkursu biorąc pod uwagę m.in. współpracę w 2022 roku z Miejskim Urzędem Pracy w Lublinie w zakresie: zgłaszania wolnych miejsc pracy, zatrudniania osób bezrobotnych zarejestrowanych w MUP w Lublinie, udziału w przedsięwzięciach organizowanych przez MUP w Lublinie.

Zgłoszenie do konkursu:

Aby wziąć udział w konkursie należy wypełnić udostępniony poniżej formularz zgłoszeniowy,  który można dostarczyć na 3 sposoby:

  • drogą elektroniczną (skan podpisanego dokumentu) na skrzynkę: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.,
  • pocztą na adres: Miejski Urząd Pracy w Lublinie, ul. Niecała 14, 20-080 Lublin,
  • osobiście do siedziby Miejskiego Urzędu Pracy w Lublinie przy ul. Niecałej 14 w kancelarii urzędu (pokój nr. 101)

Zgłoszenia pracodawców przyjmowane będą do 29.09.2023 r.

Rozstrzygnięcie konkursu ,,Pracodawca Roku 2022" nastąpi w październiku 2023 r. w siedzibie MUP w Lublinie. Zwycięzcy konkursu zostaną zaprezentowani na stronie internetowej  https://muplublin.praca.gov.pl.

Więcej szczegółów dotyczących Konkursu znajdą Państwo w Regulaminie konkursu.
 
SERDECZNIE ZACHĘCAMY LOKALNYCH PRACODAWCÓW DO UDZIAŁU W KONKURSIE!

Regulamin

Formularz zgłoszeniowy