Nasze projekty

AURA - Instytut Kobiecości

 Aura emanuje zarówno z otoczenia, w którym żyjemy, jak i z naszego wnętrza. Jakość aury otaczającej nas, wpływa na nasze życie i funkcjonowanie w świecie, na relacje z ludźmi, samopoczucie oraz odnoszenie sukcesów.

Aura tworzy Nas, My tworzymy Aurę

PREZENTACJA FIRMY AURA

Firma AURA powstała 2 stycznia 2006 roku z inicjatywy Moniki Borowskiej i Dominiki Kargol.

Dominującym aspektem firmy jest działalność usługowa w zakresie psychologiczno – terapeutycznym. Organizujemy i prowadzimy szkolenia, warsztaty, konsultacje. Ponadto zajmujemy się usługami z zakresu wykończenia i dekoracji wnętrz.

Współpracujemy ze specjalistami z zakresu rozwoju osobistego, psychologii, terapii zajęciowej, arteterapii, mediacji, sztuk zdobniczych, stylizacji i kreowania wizerunku, aranżacji
oraz wykończenia wnętrz. Stale dążymy do poszerzania naszej oferty, aby sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających Klientów.

Dominika Kargol
Psycholog (Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie), absolwentka podyplomowych studiów z zakresu mediacji i negocjacji (Szkoła Wyższa Psychologii Społecznej w Warszawie), arteterapeuta (Instytut Ericksonowski w Łodzi), terapeuta zajęciowy, prowadzi warsztaty z zakresu umiejętności psychospołecznych, specjalizuje się w metodzie - terapia przez transformację wzorców Kazimierza Karsta.

Monika Borowska
Pedagog (Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie), trener efektywnej nauki dla dzieci, prowadzi również warsztaty dla rodziców z zakresu psychologii uczenia się oraz psychologii dziecięcej w Akademii Nauki, terapeuta zajęciowy, plastyk, dekorator wnętrz (Prywatne Plastyczne Policealne Studium Zawodowe w Lublinie).

Instytut Kobiecości

Instytut Kobiecości obejmuje spotkania dla Kobiet w formie: warsztatów, szkoleń, imprez okolicznościowych. Jest miejscem, w którym kobiety mogą wspólnie spędzać czas wymieniać się doświadczeniami, spotykać się ze sztuką i tworzyć.

Tematyka spotkań dotyczy: zagadnień psychologicznych, rozwoju osobistego, terapii zajęciowej, arteterapii, pracy z ciałem, stylizacji i kreowania wizerunku, sztuk zdobniczych, ceramiki.

Dzięki wspólnie spędzonym chwilom Kobiety:

  • odkrywają to co w nich piękne, swój potencjał i kobiecą siłę,
  • czerpią inspiracje do rozwoju osobistego,
  • dzielą się doświadczeniami i wzajemnie wspierają w ich zrozumieniu,
  • uczą się nowych ścieżek dotarcia do ewnętrznej mocy,
  • budują i zacieśniają więzi między sobą,
  • lepiej radzą sobie z codziennymi problemami i stresem,
  • czerpią większą satysfakcję z relacji interpersonalnych,
  • zdobywają nowe umiejętności,
  • wspólnie bawią się i cieszą życiem!

 

 

 


Klubowicze

Ważne: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w Polityce Prywatności.