Nasze projekty

Szkolenie w Kazimierzu Dolnym "Dyskryminacja i Mobbing - współczesne zagrożenia w stosunkach pracy" 

Szanowni Państwo!!!

Mam zaszczyt zaprosić członków Lubelskiego Forum Pracodawców na bezpłatne warsztaty:

„Dyskryminacja i mobbing

- współczesne zagrożenia w stosunkach pracy”

które odbędą się w dniach 14 – 15 września 2007 roku w Hotelu Dwa Księżyce, w Kazimierzu Dolnym.

Warsztaty skierowane są głównie do pracodawców i osób zarządzających firmą, na których zgodnie z art. 94 § 3 Kodeksu Pracy nałożony został obowiązek przeciwdziałania mobbingowi. Dzięki szkoleniu pragniemy poszerzyć Państwa wiedzę na temat omawianych zjawisk dyskryminacji i mobbingu oraz podkreślić znaczenie profilaktyki w przeciwdziałaniu im w organizacjach.

Ponadto zostaną Państwu przedstawione i omówione wyniki badań na temat elastycznych form zatrudnienia, które przeprowadzono wśród pracodawców z województwa lubelskiego przez Lubelskie Forum Pracodawców.

Warsztaty organizowane są w ramach Projektu Unijnego @lterEgo, którego partnerem jest Lubelskie Forum Pracodawców. Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc, osoby zainteresowane udziałem w szkoleniu prosimy o wstępne potwierdzenie swojej obecności do dnia 11 września 2007r. Szczegółowe informacje wraz z programem warsztatów zostaną wysłane pocztą.

Serdecznie zapraszamy Państwa do udziału w warsztatach, które jednocześnie będą wspaniałą okazją na spotkanie pracodawców z Grupą Zarządzającą Projektu @lterEgo oraz poznanie i wymianę opinii na temat poruszanej w ramach działań Projektu problematyki, dotyczącej niwelowania nierówności na rynku pracy.

Zgłoszenia proszę kierować bezpośrednio pod nr tel. 609 60 70 40

do dnia 11 września 2007r.

 

Z poważaniem,

Dyrektor Biura
Lubelskiego Forum Pracodawców
Dorota Bielak

 

 

 


Klubowicze

Ważne: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w Polityce Prywatności.