Nasze firmy wyróżnione w Setce Kuriera Lubelskiego

Redakcja Kuriera Lubelskiego od lat przygotowuje ranking największych przedsiębiorstw Lubelszczyzny i nagradza najlepsze.  W tym roku w gronie wyróżnionych znalazły się dwie firmy należące do Lubelskiego Forum Pracodawców.  

W rankingu, który tworzony jest  na podstawie wyników finansowych,  od kilku lat niewiele się zmienia. Miejsca na podium zajmuje PGE Dystrybucja, Stokrotka i Grupa Azoty Zakłady Azotowe „Puławy” . To trzy największe firmy województwa lubelskiego.
Ale organizator Setki Kuriera dostrzega także przedsiębiorców, którzy wyróżnili się w minionym roku na różnych płaszczyznach.  I tu zostały docenione dwie firmy należące do LFP.  
W kategorii Firma rodzinna zwycięzcą został As Babuni,  sp. z o.o., która jak podkreślał organizator wydarzenia „od lat udowadnia, że z rodziną dobrze nie tylko na zdjęciach. Firma ciągle się rozwija, w odpowiedzi na potrzeby Klientów stwarza nowe produkty”.
W kategorii Transport  zwyciężyło Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne Lublin Sp. z o.o, które nagrodzone zostało „za dbanie o jakość powietrza w Lublinie poprzez inwestowanie w ekologiczne autobusy oraz za 90 lat obecności na drogach Lublina”.
Gratulujemy!

 

setkaKL1

Łukasz Kaczanowski/Kurier Lubelski

setkaKL2

Łukasz Kaczanowski/Kurier Lubelski

https://kurierlubelski.pl/setka-kuriera-2019-nagrodzilismy-najwieksze-firmy-lubelszczyzny-i-przyznalismy-wyroznienia-kuriera/ga/c3-15154168/zd/45097372