Pakiet korzyści dla biznesu

Jak z sukcesem rozwijać własną działalność wykorzystując społeczny pakiet korzyści dla biznesu? To  był główny motyw spotkania zorganizowanego w siedzibie Lubelskiego Forum Pracodawców 3 marca dla lubelskich przedsiębiorców. Organizatorami szkolenia była Lubelska Fundacja Wspierania Biznesu i Współpracy Międzynarodowej, Lewiatan, Rejonowy Cech Rzemiosł Różnych oraz Lubelskie Forum Pracodawców.
 
Prezes Konsorcjum Społecznego i prezes LFWBiWM Beata Drewienkowska  przedstawiła możliwości organizowania warsztatów i szkoleń z dofinansowaniem nawet 100 procentowym dla MŚP. Karol Kostrzewa ze Spółdzielni Socjalnej  omawiał m.in. korzyści płynące z zatrudniania osób z niepełnosprawnościami, a o mediacjach nie tylko gospodarczych mówiła Joanna Antoszewska- Komorska z lubelskiego oddziału Polskiego Centrum Mediacji.  W gronie prelegentów znalazł się także  Bogdan Sosnowski, ekspert od doradztwa gospodarczego, który przez kilka lat współpracował i współtworzył markę Play. Tematem jego wystąpienia  było budowanie strategii firm oraz procesy sprzedaży i komunikacji w przedsiębiorstwie.  
W czasie szkolenia współorganizatorzy wydarzenia mogli zaprezentować swoje organizacje. Lubelskie  Forum Pracodawców przedstawił uczestnikom spotkania wiceprezes Zarządu LFP Jacek Makowski.

korzysci1

korzysci2

korzysci3

korzysci4

korzysci5