Archiwum Wydarzeń

Lubelscy przedsiębiorcy już wybrali prezydenta

W Kurierze Lubelskiem w tekście z 18 września na www. czytamy: Lubelskie Forum Pracodawców udzieliło stuprocentowego poparcia prezydentowi Lublina, Krzysztofowi Żukowi w walce o reelekcję.
Prezydent spotkał się w czwartek z przedstawicielami Lubelskiego Forum Pracodawców. Przewodniczący LFP Zbigniew Michalak podkreślił, że Krzysztof Żuk jest najlepszym kandydatem na ponowne objęcie tego urzędu na kolejne 4 lata.
Zaznaczył jednak, że wszystko zależy od mieszkańców miasta. Przedsiębiorcy pytali prezydenta o ewentualne przenosiny do stolicy, a nawet do Brukseli. - Moją misją jest rozwój Lublina. Obecnie priorytetem są moje starania o reelekcję. Pragnę pozostać w Lublinie, by dokończyć dotychczasowe inwestycje - odpowiedział prezydent.
Udział w spotkaniu wzięli przedstawiciele innych organizacji biznesowych: Mirosława Gałan z  Loży Lubelskiej Business Centre Club, Urszula Syroka ze Spółki Bazar, Jerzy Miszczak z  Lubelskiej Izby Rzemieślniczej, Marek Wagner prezes Regionalnej Izby Gospodarczej, Zbigniew Kmicic z  Pracodawców RP oraz Robert Jakubiec z Lubelskiej Izby Rolniczej i Andrzej Kita z Lubelskiego Klubu Biznesu.
Więcej na www.kurierlubelski.pl/artykul/3578941,lubelscy-przedsiebiorcy-juz-wybrali-nowego-prezydenta,id,t.html

 

 

 


Klubowicze

Ważne: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w Polityce Prywatności.